Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23762
Stary 27.05.2013, 20:57
Jedno jest pewne. Z takim stylem gry jaki obecnie prezentuje Legia to nie ma czego szukać w LM ten klub. Ale kolejnej Levadii raczej też nie będzie...
Odpowiedz cytując