Mak jest przynajmniej lepszy od takiego Garguły...
W klubie rzeczywiściedużo się będzie działo bo tak jak pisałem, więcej powiedzieć nie mógłi wcześniej kolega napisał podobnie więc w przypadku Wisły i Bednarza nie zdziwię się jak nagle Wisła otrzyma kase i przyjdą Wszołki itd.

marzenia ... ale mnie już nic w tym pięknym klubie nie zdziwi.
Na kolejny sezon mam tylko życzenie na miejsce w pierwszej dziesiątce, ustabilizowanie finansów i zatrudnienie piłkarzy poniżej 30 lat
