AS82 napisał(a):

|
Rzeczywiście Macierewicz bezpośrednio tych słów nie wypowiedział , ale w żaden sposób się nie odciął od tego ,że dobijano rannych , ba jeszcze ciągnął cynicznie konwersacje w tym kierunku ,że padły strzały , więc jest całkiem realne ,że dobijali rannych itd..
|
Rzeczywiście kolejny raz się wygłupiłeś... A strzały na omawianym filmie słychać, co potwierdzili fachowcy.
AS82 napisał(a):

|
Nie podwazam danych , tylko pokazuje ,że Macierewicz i jego świta już z 5 razy zmieniała przyczyne katastrofy, często te tezy wykluczają się nawzajem , często aż trudno w to wszystko uwierzyć
|
Ty nic nie pokazujesz, Ty tylko przedstawiasz swoje własne - niczym nie poparte - zdanie. O jakich przyczynach katastrofy piszesz (te zmieniane przez "świtę")? Napisz też proszę, które tezy wykluczają się wzajemnie?
AS82 napisał(a):

|
Jakby ten samolot miał wybuchnąć ,to by eksplodował lecąc na najwyższym pułapie a nie lądując i bedac bardzo nisko nad ziemią.Ściema i nic więcej .
|
A dlaczego miałby wybuchnąć na najwyższym pułapie? Jeśli doszło np. do wybuchu na skutek awarii (np. wybuch paliwa) to wybacz, ale usterki nie wybierają sobie dogodnych miejsc na wystąpienie... A jeśli doszło do zamachu to wybuch podczas lądowania wydaje się dość dobrym pomysłem - wszystko zwali się np. na błędy pilotów czy inną brzozę. "Ściema i tyle" - argument AS-a
AS82 napisał(a):

|
Tak samo jak nie wierze w bezstronność np. Pospieszalskiemu , Sakiewiczowi czy Rydzykowi , tak samo nie wierze Biniendzie czy Nowaczykowi . To wszystko to jest pisowskie zaplecze partyjne ,które gra do jednej bramki.
|
Pomińmy już dziennikarzy (choć pewnie wg Ciebie taki Lis czy Michnikowe popychadła są bezstronne) - co masz do zarzucenia Biniendzie, Nowaczykowi, Szuladzińskiemu, Berczyńskiemu czy też wielu naukowcom z polskich uczelni? Wszyscy to zaplecze PiS-u? Przypomnę Ci, że taki Szuladziński do pewnego momentu był przez speców od Laska uważany za specjalistę, którego warto się poradzić w pewnej sprawie. Niestety - Szuladzińskiego się poradzono ale nie takich odpowiedzi oczekiwano jakie im dr przygotował. I od tej pory już nie jest specjalistą...