Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4678
Stary 27.05.2013, 18:43
W lubie ciezko powiedziec co bedzie jutro. W tym klubie.

Przewrotnie zapytam to skad ta wiedza jak bedzie w 2014?

Plan dlugoletni ma to dosiebie, ze zawiera rozne warianty zly, sredni i dobry i adekwatnie do sytuacji adaptuje sie je do sytuacji. Co wazne niezaleznie od okolicznosci cel pozostaje ten sam, zminie moze ulec jedynie czas dojscia do niego lub srodki na to potrzebne.

Wiec pytam, wychodzimy na prosta i...? Niewiadomo, czemu sluzy wiec obecna restrukturyzacja? Pod co ma byc baza wyjsciowa.

Sorry ale przykladowo taka TF spodziewa sie co bedzie po 2014, ma plan. Wisla nie a tez jest przedsiebiorstwem, niestety zle zarzadzanym, bez pomyslu, wizji i konsekwencji.

Klub dostaje zastrzyki podtrzymujace przy zyciu, taniej i z lepszym skutkiem bylo by zastosowac dlugotrwala kuracje.
Odpowiedz cytując