Jaroo1 napisał(a):

|
Widzę, że asekuracyjnie sobie stawiasz poprzeczkę nisko.
|
To nie jest kwestia asekuracji tylko zdrowego rozsądku. Zwróć uwagę co się stało, gdy u Was pękł balonik po APOELu. I brawa dla Leśnodorskiego, że już teraz tonuje nastroje. Oczywiście dziennikarze zapewne będą pompować do przesady, a koniec końców walnie tak, że w Astanie będzie słychać. Grunt, żeby piłkarze podeszli do tego na lajcie i by nie mieli megadoła po spodziewanym odpadnięciu.
Czas na politykę małych kroków, a nie awans do LM po raptem jednym mistrzostwie. Najpierw trzeba zdominować na dobre tą śmieszną ligę, potem pograć coś w fazie grupowej LE i można na poważnie walczyć. A w tym roku jak się uda to będzie megacud i sensacja, a jak nie....to nie.
Jaroo1 napisał(a):

|
W ewentualnej 3 rundzie zapewne tak ze 3 zespoły będą poza zasięgiem Legii a 3 takie 50/50.
|
W trzeciej tak. W czwartej nie ma drużyny 50/50. Każda drużyna to minimum jak pyknąć Spartaka. Ale to już było, więc nie ma się co łudzić
