qqq_b napisał(a):

|
Ale pieprzycie o tych kompromitacjach w Europie. Wisła jest najlepszym zespołem XXI wieku w Polsce. Równocześnie jest największą polską kompromitacją na arenie europejskiej, bo nie licząc 2-ch sezonów ośmieszała się co sezon.
|
Jak narazie to ty sie chłopcze ośmieszasz pisaniem bzdetów. Z kim sie niby ośmieszała co sezon ? z Barceloną 2 x, z Realem Madryt, z Interem Mediolan, z FC Porto, Panathinaikosem. Rozumiem, ze to osmieszenie to przegranie w dwumeczu ? Bo z częścią z nich wygrywali. Troche umiaru, bo chyba się nie mylę, że amikowy kibic prawi morały a zapomniał w krótkiej pucharowej historii swego klubiku o porażce z II ligowy rosyjskim Terekiem Grozny i to u siebie w Poznaniu.
Dlatego porównując: na słowo WISŁA KRAKÓW uklęknij, schyl łeb nisko i zaprezentuj karczycho do przeglądu.