|
Od dawna już nie jest demokratycznym tylko jak to mówią quasi-demokratycznym z fasadowymi instytucjami i pseudowolnymi mediami. Przez te lata rządów Tuska i PO coraz bardziej ograniczane są swobody obywatelskie, krok po kroku zbliżamy się do Białorusi czy Rosji.
Co do serwerów, widać, że ruskie już się grzeją na wybory w Polsce w 2015 r. Na poważnie trzeba będzie opracować jakiś system kontroli społecznej, bo całkiem realna wydaje się groźba ich sfałszowania. Sowieci i Niemcy chcą mieć tutaj nadal status quo i rozdawać karty jak do tej pory. Jest jeszcze sporo dla nich do rozszabrowania.
|