Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23750
Stary 27.05.2013, 17:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się że z takim podejściem skończą przygodę w europejskich pucharach na jednej rundzie.
Akurat w tym wywiadzie Leśnodorski pokazał, że ma łeb na karku i trzeźwo patrzy na możliwości Legii.
Ljuboja (niejednokrotnie do spółki z Radoviciem), co by nie mówić, niejednokrotnie ratował Legii dupsko i mimo nie grania w trzech ostatnich meczach jest jej najlepszym strzelcem. Jeżeli odejdzie jeszcze Radović (11 asyst - najwięcej w lidze?), to atak Legii mocno ucierpi. A ewentualni nowi piłkarze nie zastąpią ich z marszu, tym bardziej na szczeblu eliminacji do Ligi Mistrzów.
Może jeszcze zgłosi się ktoś po Koseckiego.
Oczywiście wszystko wyjdzie w praniu, ale moim zdaniem z II rundą eliminacyjną nie powinni mieć problemów, jednak w III już zaczną się schody. Jakby jednak nie było wątpię, czy się dostaną do Ligi Mistrzów bo - tak jak mówi i Leśnodorski i Jóźwiak - polskie kluby nie są na to jeszcze gotowe. Niech najpierw na dobre zadomowią się w Lidze Europejskiej.

PS. Jako niekibic Legii wcale bym się nie obawiał, że "skończą przygodę w europejskich pucharach na jednej rundzie".

Gwiaździsty napisał(a):
A co bedzie w europejskich pucharach to inna para kaloszy, często wynik zależy od losowania.
Wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach nigdy nie zależą od losowania.
Ostatnio edytowane przez Kole Jorz : 27.05.2013 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując