Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22761
Stary 27.05.2013, 17:38
Ja z trochę innym tematem. PKW pojechała na szkolenie do bardziej doświadczonych kolegów zza wschodniej granicy (co już wcześniej było wspomniane- jakie to może mieć następstwa nie trzeba mówić). Widać już rosyjskie serwery to za mało. Niepokojące jest jednak to co dzieje się wokół tego wyjazdu. Bardzo ogólne i nader" skąpe" informacje na ten temat( podobnie jak o przeglądzie systemu emerytalnego). Do tego większość komentarzy, które dawały do myślenia znikały. Nawet samo stwierdzenie iż takie sytuacje maja miejsce również zostały usuwane. Jedynie obiektywne informacje w niezależnych mediach mówią o prawdziwym celu i skutkach tej wizyty. Zastanawiam się jak coś takiego jest możliwe w demokratycznym kraju? Tylko nasuwa się pytanie czy w tych okolicznościach Polska to jeszcze kraj demokratyczny?
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 27.05.2013 o godz. 17:48.