Kamil_mchw napisał(a):

widziałem dzisiaj Brożka na kleparzu... ale nie wiem który to był z metra inaczej wygląda niż z trybun... poszedł w stronę ul. śląskiej z zakupami
jak wróciłem do domu to spr. czy Paweł grał w ostatnim meczu Huelvy... nawet na ławce go nie było
|
Przecież ich dość łatwo rozpoznać

Paweł miał rozwiązywać kontrakt z hiszpanami..