Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 27.05.2013, 15:29
Ci co mają wątpliwości jak zwykle przyjdą i zadadzą niewygodne pytania "oszołomom" od Macierewicza.Tym razem szpen i AS82 (bo o nich myślę) zadadzą pytania i zmiażdzą merytoryką prof.Kaweckiego z AGH

Krakowski Klub Wtorkowy zaprasza na debatę "Binienda kontra Lasek"

na którym zaprezentowane zostaną ustalenia "Debaty Smoleńskiej", podwazające rządowy raport o przyczynach katastrofy smoleńskiej.

Spotkanie odbędzie się 28 maja o godz. 18.00

w Pubie Sarmacja, przy ul. Św. Tomasz.

Gościem Klubu będzie prof. Janusz Kawecki
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując