Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62923
Stary 27.05.2013, 13:25
a co nam Piątek z Polonii na którego ostrzymy sobie zęby? Może weźmiemy jeszcze sobotę ze Śląska i Niedzielana a na trenera damy Magdę Środę.
Wszystko to absurd jak zdanie powyżej i walenie kulą w płot. Nic kompletnie nie wiadomo poza tym, że budżet ma być 45% niższy w porównaniu z zeszłym rokiem. Ja uważam, że my nie weźmiemy żadnego z piłkarzy typu Mak, Piątek, Demjan czy Wacławczyk bo Lubin czy Jaga da im po prostu lepsze warunki nie mówiąc już o amice czy Legii. Pisanka ma węża w kieszeni i nawet na spotkaniu z kibicami w czwartek mówił, że jest kolejny rok zaciskania pasa. Więc odejdą wszyscy którzy mogą odejść, bo kończą im się kontrakt, ewentualnie zostaną młodzi, którzy nie wynegocjują żadnej znaczącej podwyżki. A Pisanka się będzie popisywać wielką znajomością rynku czeskiego i ściągnie nam napastnika a'la Jirsak albo czeskiego Sikorskiego.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 27.05.2013 o godz. 13:26.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując