|
Niby taka sama, ale ma takie przeszycie pod herbem, którego w tej tiro 13 nie ma, ale to mały szczegoł, ogólem jeśli to na prawdę nasz model na ten sezon to masakra ;/ pomijając to iż według mnie jest po prostu brzydka, to jeśli Biała Gwiazda nadal nie wróci na koszulki, to chyba trzeba będzie znowu na wojne pójść, bo pokojowo nic się nie da w tym klubie załątwić :|
|