|
nie nie będzie.
to juz mozna kupić
wiec nie ma JEŚLI tylko JEST
a brak nadruku sponsora moze sie wiązac (oby) z tym jak pisał macios ze na meczu z FCB ma sie pojawic nazwa sponsora
a jeśli 1 i 2 maja byc dedykowane jak ostatnio to wole by juz nie dedykowali.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|