Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62917
Stary 27.05.2013, 11:10
Treaz w Wiśle jest opcja morda w kubeł. Nikt nic nie chce mówić.

Albo nikt nic nie wie, albo szykuje się naprawdę wielka rewolucja i mają naprawdę mocny nakaz milczenia.
Odpowiedz cytując