Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62916
Stary 27.05.2013, 11:01
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jestem tym wszystkim podekscytowany, że aż nie czuję bólu z postawy Wisły. Z faktem Smudy już się oswoiłem.
Może mu się akurat uda, wierzmy :(
Zawodników potrzebujemy cholernie szybkich bo brakuje nam tempa, bo jak taki Genkov się rozpędzi ...
Miejmy nadzieję, że może Bednarz się postara. Zdradzę, że rozmawiałem z pewnym pracownikiem klubu i powiedział
że być może przyjdą Maki ( przynajmniej Mateusz) i że Franiu Trenerem. Więcej nie mógł powiedzieć
że zacytuję
"oj naiwny naiwny naiwny
jak dziecko we mgle
jak goliat na pchle"
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując