|
Senior Member
Offline
|
|
huberix napisał(a): 
Jestem tym wszystkim podekscytowany, że aż nie czuję bólu z postawy Wisły. Z faktem Smudy już się oswoiłem.
Może mu się akurat uda, wierzmy :(
Zawodników potrzebujemy cholernie szybkich bo brakuje nam tempa, bo jak taki Genkov się rozpędzi ...
Miejmy nadzieję, że może Bednarz się postara. Zdradzę, że rozmawiałem z pewnym pracownikiem klubu i powiedział
że być może przyjdą Maki ( przynajmniej Mateusz) i że Franiu Trenerem. Więcej nie mógł powiedzieć
|
że zacytuję
"oj naiwny naiwny naiwny
jak dziecko we mgle
jak goliat na pchle"
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|