Gwiaździsty napisał(a):

|
Pojechał po wyniki wyborów w Polsce w 2015 r.
|
Nie wiem jaki to problem mieć w każdej komisji kogoś kto wyniki wyborów z danej komisji prześle smsm wyżej. Takie jakie policzy komisja. Bo chyba liczenie głosów odbywa się w miejscu głosowania? To eliminuje podkręcanie wyników czy to na naszych czy na nienaszych serwerach. Znając faktyczne wyniki łatwo sprawdzić gdzie zostały zmienione.
W Rosji w niektórych okręgach frekwencja grubo przekroczyła 100%