Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22756
Stary 27.05.2013, 10:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pojechał po wyniki wyborów w Polsce w 2015 r.
Nie wiem jaki to problem mieć w każdej komisji kogoś kto wyniki wyborów z danej komisji prześle smsm wyżej. Takie jakie policzy komisja. Bo chyba liczenie głosów odbywa się w miejscu głosowania? To eliminuje podkręcanie wyników czy to na naszych czy na nienaszych serwerach. Znając faktyczne wyniki łatwo sprawdzić gdzie zostały zmienione.

W Rosji w niektórych okręgach frekwencja grubo przekroczyła 100%
Hej Nasz TS !!