Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62915
Stary 27.05.2013, 10:36
arti napisał(a):Wyświetl post
Hmm co Wy w tym Maku widzicie? Obejrzałem kilka meczów GKS i dryblingu nie ma, wrzuty nie ma, groźnych strzałów nie widziałem. To co on bez tego wszystkiego da Wiśle?
No własnie dzięki tym aspektom pasuje idealnie do koncepcji naszej drużyny
Odpowiedz cytując