arti napisał(a):

|
Hmm co Wy w tym Maku widzicie? Obejrzałem kilka meczów GKS i dryblingu nie ma, wrzuty nie ma, groźnych strzałów nie widziałem. To co on bez tego wszystkiego da Wiśle?
|
No własnie dzięki tym aspektom pasuje idealnie do koncepcji naszej drużyny
