Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3339
Stary 27.05.2013, 09:48
Nie sądzę aby to była nawet 3. koszulka.
Inna sprawa, że dzięki popisom naszych grajków mogliśmy w oczach szefostwa adidasa stracić status flagowego klubu; zamiast dedykowanego modelu spodziewam się raczej dostosowanego do naszych barw szablonu, czyli coś a la Piast, Ruch czy Bełchatów.
Odpowiedz cytując