|
Nie sądzę aby to była nawet 3. koszulka.
Inna sprawa, że dzięki popisom naszych grajków mogliśmy w oczach szefostwa adidasa stracić status flagowego klubu; zamiast dedykowanego modelu spodziewam się raczej dostosowanego do naszych barw szablonu, czyli coś a la Piast, Ruch czy Bełchatów.
|