Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 27.05.2013, 02:21
4-5 czerwca a więc na kolejkę przed końcem zakończy się proces licencyjny w 1 instancji dla klubów 1 ligi walczących o ekstraklasę więc też wyjaśni się czy Flota a przede wszystkim Termalica zostaną dopuszczone. Dla mnie pewniakiem do 1 miejsca jest Zawisza. Jest najlepsza sportowo z tych 3. Cracovia, Flota i Termalica powalczą raczej o 2 miejsce.
Odpowiedz cytując