|
Nie rozumiem po co wywalać Bieszczada, który u nas jest tylko dlatego, żeby się ilość gk zgadzała. Nie znajdziemy ani lepszego ani pewnie tańszego, a być może coś z niego nawet będzie.
Mi się podobała gra Szewczyka, szkoda jego kontuzji, bo fizycznie to taki Maor - świetne przyspieszenie, szybkość i zwinność.
Wróci Nalepa i zobaczymy, bo w Termalice nieźle mu idzie jak czasem oglądam, choć Chrapek na 1-ligowych boiskach też grał dobrze.
|