Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 26.05.2013, 19:30
Idę o zakład, że Górnik skończy sezon z 40 pkt na koncie, dzięki czemu spadną na 7 miejsce i nie zagrają w europejskich pucharach.Chyba że Śląsk jakimś cudem dostanie licencję na puchary, to wtedy zepną się na mecz z nami.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 26.05.2013 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując