dulli78 napisał(a):

|
Hehe przegrywać dwoma bramkami po pierwszej połowie z kimś takim...szukaj dalej wymówek
|
Ale ja nie szukam żadnych wymówek. Mogliśmy to przegrać 2-0, nawet 6-0 albo np. przegrać 2-1 czy zremisować i awansować w rewanżu. Ocena meczu po 45 minutach to kompletny bezsens. Zresztą podobnie odpisał Ci kolega po szalu - Wasiu.