buczo1985 napisał(a):

Zmieniając temat o co chodzi z tym Zagłębiem? Słyszałem, że mają się wzmacniać, czy wręcz budować jakąś potęgę? Prawda to?
|
Oni
de facto już są potęgą w naszej lidze, bo płacą na czas i dają kontrakty jak za starych dobrych czasów. Pod względem finansowym są trzecią siłą ekstraklasy.