szprotson napisał(a):

|
mam kolege w Piaście i bardzo chwali sobie Brosza. ogolnie pozytywnie sie o nim wypowiada i wypowiadał jak robili awans.
|
Nie neguję, ale jak ktoś tu napisał - u nas by już trzy razy wyleciał. Jego pierwszy sezon w Piaście był bardzo słaby.