Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15296
Stary 26.05.2013, 16:14
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
My za to gramy z takim rozmachem że ręce same składają się do oklasków Skoro w Kielcach się męczy to i u nas by się męczył
W ubiegłym i aktualnie mijającym sezonie zdarzały się mecze, w których graliśmy względnie kombinacyjną, techniczną piłkę (zwłaszcza za Kazimierza Moskala). Brakowało wtedy skuteczności, albo odpowiedniego wykończenia.

Właśnie Janota zwrócił moją uwagę techniką i przeglądem pola. Nie mówię, ze to drugi Maor, ale skoro kontrakt kończy mu się 30 VI 2013, to dlaczego by go do nas nie ściągnąć?
Odpowiedz cytując