Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62913
Stary 26.05.2013, 16:05
Pomijając tych klasowych, ja jestem ciekaw bardziej tych uzupełnień i jakie kontrakty będą podpisywane. Jeśli przyszły sezon mamy bidować i oszczędzać? A może akurat ktoś z tych zapchajdziur zaskoczy i stanie się czołowym graczem?

Trzeba być dobrej myśli. Jeśli kolejny sezon przyniesie oczekiwane oszczędności i klub wyjdzie finansowo na prostą będę usatysfakcjonowany. Kluczem będzie trener, który średnimi piłkarzami, będzie w stanie zapewnić nam pewne utrzymanie, a może wręcz dostanie się do grupy mistrzowskiej. Tylko czy można się tego spodziewać po Smudzie czy tym Czechu? Gorzej niż z Kulawikiem chyba nie będzie...
What's new?

Odpowiedz cytując