Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 26.05.2013, 15:56
Trener w Wiśle to musi być gość z charyzma, wiedzą, doświadczeniem i nazwiskiem.
Trener musi budzić zaufanie zawodników i wynalazki (Broż, Kiereś, Rada) w stylu młdzi polacy lub obcokrajowcy się u nas nie sprawdzą.
Jak Garguła zobaczy że trenuje go poważny gość który tu przyszedł, ma wizję i pełne poparcie własciciela to będzie zapeiprzał na treningu.
Trzeba sciagnąć kogoś takiego jak pierwszy Kasperczak, doświadczonego z sukcesami ale już w pewnym wieku, kto wyjdzie na trening i chwyci to wszystko za mordę. Dostanie na transfery od Cupiała i będzie o coś grał.
Innej drogi nie widać.
Ostatnio edytowane przez wwf : 26.05.2013 o godz. 16:02.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując