Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23736
Stary 26.05.2013, 15:41
No tak, tylko że zapominasz o tym, że co roku w wątkach dotyczących ekstraklasy było pisane, że obecny MP jest najsłabszy od lat. Tyczyło się to zarówno Śląska, Wisły, Legii, jak i Amiki. Weryfikacja tych mistrzów następowała szybko i można powiedzieć, że mniej więcej co dwa lata mistrz był słaby, bądź żenująco słaby.


2012/2013 - Śląsk odpada w IV rundzie el. LE z Rapidem Bukareszt
2011/2012 - Wisła odpada w 1/16 LE ze Standardem Liege
2010/2011- Amica odpada w 1/16 LE w z Bragą
2009/2010 - kompromitacja Wisły w II rundzie el. LM z Levadią Tallin
2008/2009 - Wisła odpada w I rundzie LE z Tottenhamem
2007/2008 - Zagłębie odpada w II rundzie LM ze Steauą
2006/2007 - Legia odpada w I rundzie PU z Austrią Wiedeń
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.05.2013 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując