Co do meczu w aspekcie sportowym. Chavez sprokurował karnego, Chavez strzelił bramkę, miał kilka dobrych interwencji. Miśkiewicz ogólnie poprawne zawody, miał kilka dobrych interwencji. Iliev jak to Iliev - głupia kartka. Myślę, że takie rzeczy należy ganić, to nie jest pierwszy jego taki wybryk.
P.S Dwa mecze jeszcze wytrzymam.
Kosowski swoimi ostatnimi wypowiedziami obrazuje całą Wisłę z tego sezonu. Dobitne stwierdzenie.
Kibicowsko.
Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich, którzy pojawili się w piątek na R22. Zajebista atmosfera, dobry doping, wspaniała oprawa i jednolity czerwony młyn. Takie rzeczy cieszą oko i radują serce.
Oby tak częściej i bez mobilizacji ubierać czerwoną koszulkę, bo efekt jest naprawdę imponujący.
UW - Brawa dla tych osób, kawał dobrej roboty chłopaki!