buczo1985 napisał(a):

Zmieniając temat o co chodzi z tym Zagłębiem? Słyszałem, że mają się wzmacniać, czy wręcz budować jakąś potęgę? Prawda to?
|
Tak, mają się wzmocnić i jeszcze bardziej rozbudować infrastrukturę oraz pion odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.
Świetny ruch bo nawet jak będą mieć puchary raz na jakiś czas to i tak zarobią na młodych.