Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23734
Stary 26.05.2013, 14:34
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Zmieniając temat o co chodzi z tym Zagłębiem? Słyszałem, że mają się wzmacniać, czy wręcz budować jakąś potęgę? Prawda to?
Tak, mają się wzmocnić i jeszcze bardziej rozbudować infrastrukturę oraz pion odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.
Świetny ruch bo nawet jak będą mieć puchary raz na jakiś czas to i tak zarobią na młodych.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując