Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23732
Stary 26.05.2013, 12:08
+10 z jeden i drugiej strony do epeinsa i przezajebistosci wsrod netowych napinaczy.
Poziom przedszkola.

Koniec sezonu na szczescie za chwile i troche sie uspokoi.
TTJ - Po cholere wchodzisz w dysputy na takie tematy na forum Wisly? Widzisz w tym sens? Mozecie tak do usranej smierci.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując