|
+10 z jeden i drugiej strony do epeinsa i przezajebistosci wsrod netowych napinaczy.
Poziom przedszkola.
Koniec sezonu na szczescie za chwile i troche sie uspokoi.
TTJ - Po cholere wchodzisz w dysputy na takie tematy na forum Wisly? Widzisz w tym sens? Mozecie tak do usranej smierci.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|