ToTylkoJa napisał(a):

|
Nie sądzę, aby Legia zaliczyła wpadkę z zespołem pokroju Levadii. To w ostatnich latach domena Wisły.
|
domeną Wisły było również zdobywanie MP. Teraz świat stanął na głowie, wiec życzę Wam po prostu upokarzającej porażki z jakimś zespołem którego nazwy nie da sie powtórzyć.A jak sie nie da, to po prostu porażki - jak zawsze
