Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23731
Stary 26.05.2013, 11:57
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, aby Legia zaliczyła wpadkę z zespołem pokroju Levadii. To w ostatnich latach domena Wisły.
domeną Wisły było również zdobywanie MP. Teraz świat stanął na głowie, wiec życzę Wam po prostu upokarzającej porażki z jakimś zespołem którego nazwy nie da sie powtórzyć.A jak sie nie da, to po prostu porażki - jak zawsze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując