Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23725
Stary 26.05.2013, 11:35
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Karamazow i mitmichael wspominacie o tym meczu, gdzie niestety rozegrano tylko jedna połowę z dwumeczu (wiadomo z jakiego względu), i gdzie w dodatku Legii nieuznano prawidłowej bramki?

Jak to ma się do 180 minut w meczu z Levadią - MISTRZA POLSKI Wisły. Legia wtedy jak grała z Vetrą (45 minut w dodatku tylko) była "tylko" 3 siłą w lidze.

AntyMod i pewnie zostałeś kibicem Wisły za jej sukcesy w erze Telefoniki. To wszystko by wyjaśniało i na to wychodiz czytając twój komentarz. Mam się nie cieszyć z mistrzostwa teraz, bo ostatnie było 7 lat temu Dobrze napisałeś, że Wisła była najlepsza przez pewien okres czasu, ale już nie jest. Jeśli idziemy taką retoryką, to ja napisze, że nam nikt nie podskoczy bo byliśmy w 1/4 LM, więc gdzie Wiśle do nas?

Legia na tronie w potrójnej koronie.

I co ci daje takie napinanie się w necie? Poziom plus 2 do siły netowej? Mowa o pisaniu 7. Jesteś pewnie taki odważny, że nawet nie chodzisz w barwach Wisły po Krakowie.

Aha, i ile lat Wisła czekała na mistrzostwo przed erą Telefoniki? 21 lat?

synku- ja chodze na Wisle dluzej niz wiekszosc na tym forum ma lat ......a zaczepki to mozesz szukac z moim 25 letnim synem ....choc watpie czy chcialbys sie z Nim spotkac ...i masz racje - nie chodze juz w barwach po Krakowie, w moim wieku juz nie wypada .... jesli moge prosic to nie pisz do mnie na necie- bo napisze ci prawde i znow bedie banowanie- bo NA WISLACKIM FORUM, WISLAK NIE MOZE NAPISAC PRAWDY legioniscie bo to kosztuje kolejnymi banami - i instalowaniem kolejnej przegladarki ....zegnam ... niee pozdrawiam ....( mam nadzieje ze nie przesadzilem z ta NIEuprzejmoscia )
Odpowiedz cytując