Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
23722
26.05.2013, 11:06
ToTylkoJa
napisał(a):
nie oszukujmy się, Levadię to ciężko będzie przebić.
AntyMod widzę, że gul skacze. I bardzo dobrze
Zobaczymy teraz za ile lat takie ziarno trafi się ślepej Wiśle.
O Wilnie zapomniałeś? Nietoperze nie śnią się po nocach?
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow