Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23719
Stary 26.05.2013, 10:45
Wisla nie byla slabym mistrzem, Slask rok temu byl tragicznym mistrzem i jesli ktos tego nie widzi to ma zalany mozg nienawiscia Bez jaj panowie, mozna sobie poszydzic ale sa granice

Raz na siedem lat sie trafilo no trudno, przezyjemy


PS: Nie, admini nie kochają troli, admini nie banuja kogos tylko dlatego ze kibicuje innej druzynie.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 26.05.2013 o godz. 10:56.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując