Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23717
Stary 26.05.2013, 10:30
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się, w tym sezonie będziemy mieli najsłabsze ekipy w pucharach europejskich od 10 lat, jeśli dotrwamy do sierpnia to już będzie cud.

co ty gadasz przeciez najslabszymi mistrzami zawsze byla Wisla i raz Slask
Odpowiedz cytując