kreseq napisał(a):

Dzisiaj zdobyła kolejne MP a kilka osób tutaj albo kozaczy z tego powodu albo ich boli dupa i .......ą farmazony.
Sezon się skończył bo wiadomo mimo dzisiejszego wyniku kto spada kto gra w pucharach itd.
|
Jezeli macie zdobywac Mistrzostwa co 7 lat to ja jestem za
