Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23714
Stary 26.05.2013, 10:04
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj zdobyła kolejne MP a kilka osób tutaj albo kozaczy z tego powodu albo ich boli dupa i .......ą farmazony.
Sezon się skończył bo wiadomo mimo dzisiejszego wyniku kto spada kto gra w pucharach itd.
Jezeli macie zdobywac Mistrzostwa co 7 lat to ja jestem za
Odpowiedz cytując