|
Jestem tym wszystkim podekscytowany, że aż nie czuję bólu z postawy Wisły. Z faktem Smudy już się oswoiłem.
Może mu się akurat uda, wierzmy :(
Zawodników potrzebujemy cholernie szybkich bo brakuje nam tempa, bo jak taki Genkov się rozpędzi ...
Miejmy nadzieję, że może Bednarz się postara. Zdradzę, że rozmawiałem z pewnym pracownikiem klubu i powiedział
że być może przyjdą Maki ( przynajmniej Mateusz) i że Franiu Trenerem. Więcej nie mógł powiedzieć
|