Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62912
Stary 26.05.2013, 08:46
Jestem tym wszystkim podekscytowany, że aż nie czuję bólu z postawy Wisły. Z faktem Smudy już się oswoiłem.
Może mu się akurat uda, wierzmy :(
Zawodników potrzebujemy cholernie szybkich bo brakuje nam tempa, bo jak taki Genkov się rozpędzi ...
Miejmy nadzieję, że może Bednarz się postara. Zdradzę, że rozmawiałem z pewnym pracownikiem klubu i powiedział
że być może przyjdą Maki ( przynajmniej Mateusz) i że Franiu Trenerem. Więcej nie mógł powiedzieć
Odpowiedz cytując