Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3336
Stary 26.05.2013, 08:34
Myślę, że zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy w tej sprawie zrobić. Na razie to na ostatnim meczu możemy śpiewać
o powrocie BG na koszulki. Wszystko w rękach władz (niestety)
Odpowiedz cytując