|
Ja proponowałbym ostre wietrzenie szatni.
Nie przedłużać umowy z Pareiko, Bieszczadem, Kamińskim, Jaliensem, Brudem, Sobolewskim, Kosowskim, Ilievem (Sikorski już podpisał umowę z innym klubem). Przedłużyć umowy z Wilkiem,Sarkim, Czekajem, Chrapkiem, Urygą. Szukać kupca na Genkova, Chaveza, Łukasza G. Bunozę i Jovanovicia. Sprowadzić Mateusza Maka. Bardzo realnie kadra mogłaby wyglądać tak: Miśkiewicz (Kocoń)-Jovanović(Stolarski), Chavez( Czekaj), Głowacki (Nalepa), Bunoza (Burliga)-Wilk (Uryga) Chrapek (Garguła)-Małecki (Szewczyk), Boguski (Buras), Sarki (Mak)-Genkov(Karłowicz). Średnia wieku nieco powyżej 24 lat, 6 zagranicznych grajków. W budżecie zwalnia się około 5-6 milionów zł z na skutek wygaśnięcia umów ww piłkarzy.
|