Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23712
Stary 26.05.2013, 01:01
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
To ile tych tytułów ma Legia? 9,10,11,12? Za zeszły sezon też sobie doliczasz bo w końcu byliście blisko? Zapomniałem o głupim fakcie, że ty się brzydzisz manipulacjami.

po co karmisz pytaniami warszawskiego trola ? nie lepiej eliminoac i olewac tych chlopcow ?
Odpowiedz cytując