Karamazow napisał(a):

|
To ile tych tytułów ma Legia? 9,10,11,12? Za zeszły sezon też sobie doliczasz bo w końcu byliście blisko? Zapomniałem o głupim fakcie, że ty się brzydzisz manipulacjami.
|
po co karmisz pytaniami warszawskiego trola

? nie lepiej eliminoac i olewac tych chlopcow

?