|
Dzisiaj zdobyła kolejne MP a kilka osób tutaj albo kozaczy z tego powodu albo ich boli dupa i .......ą farmazony.
Sezon się skończył bo wiadomo mimo dzisiejszego wyniku kto spada kto gra w pucharach itd.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|