arti napisał(a):

L mega słaba, a gorszy o naście pkt. Śląsk zaj.bisty?
L mistrzem = Śląsk ma puchary i dłuższe wakacje.
L druga, a Śląsk nie daj Boże trzeci czy czwarty = tydzień urlopu.
|
jestes kolejnym kolesiem ktoremu nic sie nie da powiedziec ....co ty piszesz koles ?/ cio ty bierzesz

...niewazne ... lipa, koles, lipa ..rozkladam rece