Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23709
Stary 26.05.2013, 00:44
arti napisał(a):Wyświetl post
L mega słaba, a gorszy o naście pkt. Śląsk zaj.bisty?
L mistrzem = Śląsk ma puchary i dłuższe wakacje.
L druga, a Śląsk nie daj Boże trzeci czy czwarty = tydzień urlopu.

jestes kolejnym kolesiem ktoremu nic sie nie da powiedziec ....co ty piszesz koles ?/ cio ty bierzesz ...niewazne ... lipa, koles, lipa ..rozkladam rece
Odpowiedz cytując