Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23708
Stary 26.05.2013, 00:36
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale bzdura gosciu - gdyby dzis Amika wygrala byloby tylko 3 pkt roznicy - zakladajac ze ruch musi walczyc o wszystko z 7egia - itez mozliwy remis - bo Ruchowi dupa sie piecze przed Belchatowem, Pogonia i Gorlami - wiec mozna brac pod uwage ze Ruch bedzie walczyl o zycie i np remisuje z druzyna z nowej stolicy polski - .......i ... biorc pod uwage ze Amika wygrywa wszystko - dlaczego sadzisz ze Slask przyjezdza do mega slabej 7egii od razu przegrac ? przeciez ta napompowana druzyna hu...a gra i to nie jest zadna tajemnica ....teraz juz jest wszystko pozamiatane ....ale tlila sie realna ( jak na dzikie warunki tej smiesznej ligi ) nadzieja ....zreszta czy ta ku .....- czy druga - bez znaczenia ......
L mega słaba, a gorszy o naście pkt. Śląsk zaj.bisty?
L mistrzem = Śląsk ma puchary i dłuższe wakacje.
L druga, a Śląsk nie daj Boże trzeci czy czwarty = tydzień urlopu.
Odpowiedz cytując