Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23706
Stary 26.05.2013, 00:00
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje dla Legii za MP, cóż obiektywnie trzeba przyznać że w przeciągu całego sezonu grała najrówniej i na to mistrzostwo zasłużyła (nie jak w przypadku amiki i ich wielu farciarskich zwycięstw głównie jesienią).

Bełchatów i Podbeskidzie na wiosnę odpowiednio 22 i 21 punktów, takie jaja tylko w polskiej ekstraklasie. I to pomimo teoretycznych osłabień w kadrach obu drużyn. Nie do wiary jak słaba jest nasza liga - każdy może wygrać z każdym, bez względu na miejsce w tabeli, wicemistrz Polski teoretycznie wzmacnia się kadrowo przed sezonem po czym okazuje się, że zmiana trenera sprawia że musi do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie...
Rozkład jazdy walczących o miejsce spadkowe:
Podbeskidzie: Pogoń (d), Widzew (w)
Bełchatów: Jaga (d), Piast (w)
Ruch: Legia (d), Jaga (w)
Pogoń: Górnik (d), Podbeskidzie (w), Polonia (d)

Jakbym miał strzelać kto spadnie to obstawiam Ruch.
Z kolei ja myślę, że będzie gra na utrzymanie Ruchu.
Bielsko albo Pogoń będzie ostatnia wg mnie.
Gratulacje dla Legii.
Amica wiedziała, że nie ma już żadnych szans (wiadomo, że wynik L-Śląsk w ostatniej kolejce byłby taki jaki potrzebuje L) więc położyli lagę.
Odpowiedz cytując