Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23704
Stary 25.05.2013, 22:37
A tak na poważnie, lepsza Legia która mimo wszystko jest jakąś marką, niż Amica bez historii i tradycji...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.05.2013 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując