Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15288
Stary 25.05.2013, 22:17
A co myślicie o Michale Janocie z Korony? Podoba mi się ten piłkarz - widać, że jest dobry technicznie. Ewidentnie męczy się w Kielcach, gdzie grają raczej toporną piłkę. W tym momencie na pewno jest lepszy od Garguły i Boguskiego. Może stworzyłby coś ciekawego z Chrapkiem i tym obiecanym klasowym napastnikiem, jaki ma przyjść na następny sezon...
Odpowiedz cytując