|
Ludzie, Bednarz robi co musi. Tu nie chodzi o dobro sponsorów bo oni i tak wykładają tyle kasy, ile mają zapisane w kontraktach, więc generalnie jesli mają działać w którąś stronę to tylko dla dobra Wisły! Tak samo Cupiał, jesli nawet zamierza sprzedać klub to lepiej wyjdzie na tym, gdy zostawi go w dobrej kondycji finansowej i sportowej. Więc skończcie już, to nie jest żaden spisek, a Bednarz robi to co robiła Margaret Thatcher, kiedy była u władzy! Podobną, jak nie gorszą sytuację mieli w Dortmundzie parę lat temu, ale przyszli odpowiedni ludzie, którzy w końcu zrozumieli, że zasady ekonomii musza być przestrzegane też w piłce. Teraz Borussia jest w stanie utrzymać się sama z siebie, a nie dzięki bogatemu właścicielowi. Wiem, oni dali pieniądze na akademię, ale wyglada na to, że u nas to nie wypali przez parę najbliższych lat, więc jedyne co możemy zrobić to doprowadzić klub do dobrej kondycji finansowej, stworzyć porządny system skautingu i kupować za mało, a sprzedawać za drogo. Ilu takich Blaszczykowskich biega nam po niższych ligach?
|