Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23702
Stary 25.05.2013, 19:28
Gratulacje dla Legii za MP, cóż obiektywnie trzeba przyznać że w przeciągu całego sezonu grała najrówniej i na to mistrzostwo zasłużyła (nie jak w przypadku amiki i ich wielu farciarskich zwycięstw głównie jesienią).

Bełchatów i Podbeskidzie na wiosnę odpowiednio 22 i 21 punktów, takie jaja tylko w polskiej ekstraklasie. I to pomimo teoretycznych osłabień w kadrach obu drużyn. Nie do wiary jak słaba jest nasza liga - każdy może wygrać z każdym, bez względu na miejsce w tabeli, wicemistrz Polski teoretycznie wzmacnia się kadrowo przed sezonem po czym okazuje się, że zmiana trenera sprawia że musi do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie...
Rozkład jazdy walczących o miejsce spadkowe:
Podbeskidzie: Pogoń (d), Widzew (w)
Bełchatów: Jaga (d), Piast (w)
Ruch: Legia (d), Jaga (w)
Pogoń: Górnik (d), Podbeskidzie (w), Polonia (d)

Jakbym miał strzelać kto spadnie to obstawiam Ruch.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując